Wojciech Hodorowicz

Lenkija

Wojciech pabaigė Škotijos žemės ūkio koledžą Ayr (Škotija), Korko universitetą (Airija) ir Žemės ūkio universitetą Krakove (Lenkija), kur jam 1993 m. buvo suteiktas magistro laipsnis gyvulininkystės srityje.

Pabaigęs studijas žemės ūkio universitete Liubline (Lenkija) 1999 m. jis tapo veterinarijos gydytoju, o 2004 m. jam buvo suteiktas veterinarijos specialisto paukščių ligų srityje laipsnis. 2004 m. jis mokėsi magistrantūros studijose paukščių ligų srityje Gyvūnų sveikatos tarnyboje Deventeryje (Nyderlandai).

Be to, 2007 m. jis dar gavo verslo administravimo magistro laipsnį Varšuvos ekonomikos mokykloje.

Patirtį veterinarijos srityje jis įgijo Nacionalinio mokslinių tyrimų instituto gyvūnų reprodukcijos ir biotechnologijų skyriuje Krakove ir privačiose klinikose Lenkijoje, Švedijoje bei Nyderlanduose.

1999 m. jis pradėjo dirbti Intervet Poland kompanijoje, kur įgijo praktinių įgūdžių paukštininkystėje ir buvo atsakingas už vakcinavimo schemas ir epizotijų prevenciją, infekcinių ligų prevenciją, ūkių biologinę saugą ir valdymą, vakcinavimo metodus, vakcinavimo įrangą ir vakcinų valdymą.

2017 m. jis prisijungė prie Phibro Animal Health komandos ir tapo regioniniu techniniu vadovu paukštininkystės srityje, atsakingu už Centrinės ir Rytų Europos bei NVS šalių rinkas.