Ivan Brendstrup

Danija

Aš dažniausiai dirbau tikrai didelėse tarptautinėse kompanijose (50 -100.000 darbuotojų) kuriant ir valdant produktus. Specializuojuosi augalininkystėje, dirvožemio moksluose, pesticidų ir tvarumo srityse, ypač susijusiose su išplovimu ir emisija (klimatinės sąlygos).

Pagrindinės kompetencijos – tarpininkų ūkininkavime ir daržovių auginimo verslininkų edukacija įvairiuose lygmenyse bei išaiškinimas, apie ką mes diskutuojame, o ypač – kame yra šių diskusijų pagrindas. Mano pasaulyje GROW HOW – tai magiškas darbas, suderintas kartu su BALANSU, kurį smagu dirbti. Siekiant aukštesnio vadybos lygmens, darbas tampa smagus, ypač, kai gali išaiškinti viską pakankamai paprastai ir todėl gali paskirti projekto ambasadorius.

Esu dirbęs Skandinavų šalyse, Baltijos šalyse, Nyderlanduose, Belgijoje, JK, Prancūzijoje, Vokietijoje ir šiek tiek – Ispanijoje ir Italijoje. Didžiąją dalį laiko dirbu vienas, tačiau remiuosi grupės pavyzdžiu ir tuo, kaip turėtų dirbti grupė. Ryšiai yra labai svarbūs tokio pobūdžio darbe.

Turiu daug patirties atvirų laukų ir šiltnamių kultūrų auginime bei nagrinėjant įtaką augimo sąlygoms skirtinguose regionuose.Esu atlikęs daug tyrimų kartu su ūkininkais/konsultantais Danijos Technologijų Institute,  Pietų Danijos universitete, Orhuso universitete, Kopenhagos universitete ir užsienio universitetuose.

Pagrinde dirbu su Word, Excell ir Power Point programomis.