Elli Kalemtzaki

Graikija

Aš esu Elli Kalemtzaki, kvalifikuota veterinarijos gydytoja. Dirbu naminių augintinių mitybos pramonėje daugiau nei 20 metų, paskutinius devynerius dirbau tarptautinėje rinkodaroje.

Kaip mokytoja ir instruktorė aš pradėjau dirbti 2005 m., kai įvykus svarbiam įvykiui mano gyvenime aš pradėjau lankyti savęs įvertinimo kursus. Per šiuos 4 metų kursus aš atradau ryšius tarp visų man nutinkančių dalykų, tačiau svarbiausia – aš atradau savo pašaukimą.

Kitas didelis pokytis mano gyvenime – Veterinarijos lyderystės kursai JAV 2006 m. Aš nauju žvilgsniu pamačiau savo profesinę rolę ir atradau naują misiją panaudojant mano žinias ir įgūdžius, kad galėčiau padėti kitiems tapti sėkmingais.

Šis suvokimas tiesiogine prasme pakeitė mano karjerą. Nuo vietinės pozicijos Graikų kompanijoje aš perėjau į tarptautinę įmonę

Per pastarąjį dešimtmetį daug keliavau ir sutikau bei dirbau su nuostabiais žmonėmis iš daugelio skirtingų šalių ir kultūrų. Įgavau vertingos patirties mokinant atskirus žmones, vedant seminarus ir apmokant verslo komandas skirtingose Europos šalyse.

Psichologas ir instruktorius, kurį sutikau Veterinarijos lyderystės kursuose, įkvėpė mane tapti profesionalia instruktore. Aš pasirinkau Adler International akredituotos instruktavimo mokyklos studijas Kanadoje ir 2010 m. gavau sertifikatą. Tais pačiais metais aš tapau sertifikuota Tarptautinės instruktavimo komandos padėjėja.

Aš iš esmės tikiu, kad visi mes esame kūrybingi ir išradingi ir galime susikurti tokį gyvenimą, kokio trokštame ir kokio esame verti. Aš supratau, kad žmonių smegenys veikia nuostabiai, o tas faktas, kad mes galime išnaudoti savo emocines ir psichologines būkles, kad sukurtume savo trokštamą ateitį yra tiesiog stulbinantis. Todėl aš nusprendžiau į savo „profesinių įrankių krepšelį“ pridėti neurolingvistinį programavimą. 2012 m. aš tapau sertifikuota neurolingvistinio programavimo specialiste.

Prieš septynerius metus persikėliau gyventi į Prahą. Iš pradžių ši nauja patirtis ištraukė mane iš komforto zonos, tačiau kartu ir padėjo geriau išsiaiškinti mano misijos tikslus: padėti profesionaliems darbuotojams atrasti savo unikalius talentus ir pagrindines vertybes bei naudoti strategijas ir priemones kuriant geresnį ir sėkmingesnį gyvenimą bei karjerą.

Todėl 2016 m. aš pradėjau vesti instruktavimo ir mokymo kursus dirbančioms moterims „Design for Life“, siekiant padėti joms sustiprinti asmeninius ir profesinius įgūdžius bei būti laimingesnėmis ir sėkmingesnėmis.

Tada, po vienerių metų, aš pradėjau visiškai naują ir nepriklausomą kelionę. Aš išėjau iš įmonės, kurioje dirbau, ir pradėjau savo verslą konsultacijų srityje. Derindama savo žinias ir įgūdžius rinkodaros, instruktavimo ir mokymų srityse, aš sutelkiu dėmesį į tai, kad galėčiau padėti veterinarijos klinikių savininkams susikurti jų svajonių kliniką, prisitraukti daugiau kokybiškų klientų ir pasiekti norimo darbinio gyvenimo balanso.

Kaip įtraukti tūkstantmečio kartos klientus
Padaugėjus tūkstantmečio kartos naminių gyvūnėlių augintojų, veterinarijos gydytojams reikia pritaikyti komunikacijos strategijas, įtraukiančias šios kartos klientus. Kartų skirtumų nagrinėjimas suteikia naujų įžvalgų, kaip sėkmingai aptarnauti jaunesnės kartos klientus. Dabar yra metas įsivertinti, kaip jums sekasi adaptuotis prie tūkstantmečio kartos augintinių savininkų pageidavimų. Patyrinėkite naujas technologijas ir nuspręskite, kurios paslaugos geriausiai tinka jūsų klinikai ir klientams.  

Penki žingsniai siūlant naują paslaugą
Naujos paslaugos įvedimas jūsų veterinarijos klinikoje gali būti nelengva užduotis. Pati geriausia idėja gali tapti beverte, jei nepavyks jos įgyvendinti. Šios paskaitos metu sužinosite apie penkis esminius žingsnius siekiant sėkmingai įvesti ir teikti naują paslaugą, kuri gali padėti plėsti jūsų verslą, didinti finansinį efektyvumą, suteikti galimybes tobulėti jūsų komandai, leisti išsiskirti iš konkurentų bei turėti daugiau patenkintų klientų.