Dr. Thierry Olivry

JAV

Dr. Olivry 1984 m. pabaigė Tulūzos (Prancūzija) veterinarijos mokyklą ir tapo vienu iš vadovaujančių partnerių Frégis klinikoje Paryžiuje. 1991 m. jis persikėlė į JAV ir atliko rezidentūrą dermatologijoje bei doktorantūros studijas lyginamosios patologijos srityje Kalifornijos universitete Deivise.

Jis yra sertifikuotas Europos ir Amerikos veterinarinės dermatologijos koledžuose. Dr. Olivry eina profesoriaus pareigas imunodermatologijos srityje Šiaurės Karolinos valstijos universiteto veterinarinės medicinos koledže.

2001-2004 m. Jis buvo Tarptautinės šunų atopinio dermatito darbo grupės pirmininku, o 2008-2009 – Europos veterinarinės dermatologijos koledžo prezidentu.

Dr. Olivry gavo visa eilę apdovanojimų, tame tarpe ir „ACVD apdovanojimą už pasižymėjimą ir išskirtinį indėlį mokslui ir švietimui“, “NCSU metų klinicisto apdovanojimą”, “Pfizer apdovanojimą už pasižymėjimą NCSU moksliniuose tyrimuose” ir „Pasaulio smulkių gyvūnų veterinarijos asociacijos Hill’s pasižymėjimo veterinarinės sveikatos priežiūros apdovanojimą“.

2017 m. jis gavo vieną iš ECVD “25-ojo jubiliejaus apdovanojimą”, pripažįstant jo nuopelnus šiam koledžui.

Jis buvo Lotynų Amerikos ir Europos veterinarinės dermatologijos draugijų garbės nariu.

Dr. Olivry yra daugiau nei 250 recenzuotų straipsnių autorius ir jis yra kviečiamas skaityti paskaitas veterinarijos ir medicinos specialistams visame pasaulyje. Daugiau nei du dešimtmečius jis tiria atopinio šunų dermatito ir niežulio mechanizmą bei gydymo galimybes. Neseniai jis pradėjo domėtis maisto alergijomis, o ypač – maisto alergenų savybėmis ir kryžminiu reaktyvumu.

https://cvm.ncsu.edu/directory/thierry-olivry/

Diplomai: DrVet, PhD, DipECVD, DipACVD